Další aktivity žáků školy Vokovice

SPORT
Ve sportovní oblasti se žáci školy Vokovice účastní řady soutěží škol Prahy : přespolní běh, atletika, přehazovaná, vybíjená, košíková, plavání, stolní tenis, kopaná, florbal...

CYKLISTIKA
Činnost je zaměřena na poznávání Prahy a jejího blízkého okolí – v rozsahu dvou hodin jeden den v týdnu a v současnosti se plánují vícedenní poznávací výjezdy organizované školou a zaměřené na krásy naší republiky – NA KOLE.

UMĚNÍ
V oblasti výtvarných aktivit se žáci školy Vokovice podílí na soutěžích, které jsou v daném školním roce pro tento typ škol vyhlášeny a pořádány. Žáci jsou členy mezinárodního dětského hnutí "STONOŽKA " - hnutí "NA VLASTNÍCH NOHOU".

PRÁCE NA POČÍTAČI (Informační a komunikační technologie)
  • V rámci výuky  školy Vokovice s využitím kvalitních počítačových programů
  • ( matematika, český jazyk, zeměpis…)
  • V rámci výtvarné výchovy – jednoduché grafické programy
  • Seznámení s textovými programy
Volnočasové aktivity ve škole:
  • Hudební kroužek
  • Sportovní kroužek
  • Taneční kroužek
  • Počítačový kroužek
  • Keramika
  • Sportovní oddíl VOK
Škola Vokovice má vlastní malý pěvecký sbor, který se účastní pěveckých soutěží a je neodmyslitelnou součástí vánoční akademie.